Krtkovanie Bojnice

Krtkovanie Bojnice, čistenie kanalizácie Bočistenie odpadovjnice čistenie odpadov

Volajte kedykoľvek 0950 252 190

krtkovanieprofi@gmail.com

Krtkovanie Bojnice, Čistenie kanalizácie Bojnice
Krtkovanie Bojnice

Havárijná služba NONSTOP. Krtkovanie Bojnice – vysokotlakové čistenie kanalizácie. Aj počas víkendov a sviatkov .V lokalitách Bojnice , Prievidza, Topoľčany, Nováky, Handlová, Partizánske, Bánovce nad Bebravou a samozrejme všetky priľahlé menšie obce uvedené nižšie. Čistenie kanalizácií v bytoch , rod. domoch , bytovkách , prevádzkach , podnikoch , kuchyniach …… Čistenie prípojok , bytových a domových kuchynských a kupeĺňových kanalizačných rozvodov všetkých rozmerov . Čistenie stúpačiek , trativodov , sifónov , guliciek , pisoárov , reviznych šácht ,dažďových žľabov , zvodov a vpustí. TV- monitoring kanalizácií.

Poskytujeme následovné služby:

  • Elektromechanické čistenie tzv. krtkovanie (čistenie drezov, vaní, sprchových kútov, pisoárov) ✅
  • Vysokotlakové čistenie potrubia a kanalizácie
  • Čistenie strešných zvodov ✅
  • Revízie kamerovou technikou aj so záznamom ✅
  • Čistenie hrobov a náhrobných kameňov ✅

Naše služby

Krtkovanie Bojnice, čisenie odpadov Bojnice, čistenie drezov Bojnice

Jedna z našich najpoužívanejších metód je elektromechanické čistenie, tzv. krtkovanie, ktoré sa používa pri čistení kuchynských drezov, záchodov, sprchových kútov, vaní, syfónov, guličiek, pisoárov, a vpodstate všetkých odpadov s menším priemerom trubiek. Veľké množstvo ľudí sa snaží vyčistiť neodtekajúci odpad chemicky, čo môže mať za následok trvalé poškodenie trubiek a preto ho neodporúčame používať. My Vám za Našu prácu ručime a s Nami máte taktiež velmi jasno v cenách, ktoré sú horeuvedené v cenníku. Radi Vám samozrejme aj poradíme ako sa v budúcnosti problémom s upchatým odpadom vyhnúť.

Krtkovanie Bojnice, Vysokotlakové čistenie kanalizácie Bojnice, Vysokotlakové čistenie potrubia Bojnice

Ďalšou Našou veľmi vyhľadávanou službou je vysokotlakové čistenie alebo čistenie vysokým tlakom vody pomocou špeciálnej trisky ktorú máte možnosť vidieť aj na obrázku. Je to vysoko účinná metóda a dajú sa pomocou nej prečistiť vpodstate akékoľvek potrubia a odpady. Krtkovanie Bojnice Vám zabezpečí top služby za bezkonkurenčné ceny a samozrejme so zárukou práce, pretože akoiste viete najlepšia kanalizácia a odpad je ten ktorý nevidíte a necítite. Všetky ceny nájdete v Našom cenníku, s Nami vždy viete na čom ste a Naše ceny, tak ako aj služby sú bezkonkurenčné.

Pôsobíme v nasledovných mestách a obciach:

Prievidza , Bojnice , Handlová , Nováky , Bánovce nad Bebravou, Partizánske, Topoľčany, Bystričany , Čavoj , Čereňany , Chrenovec – Brusno , Chvojnica , Cigeľ , Diviacka Nová Ves , Diviaky nad Nitricou , Dlžín , Dolné Vestenice, Horná Ves , Horné Vestenice , Jalovec , Kamenec pod Vtáčnikom , Kanianka , Kľačno , Kocurany , Koš , Kostolná Ves , Lazany , Lehota pod Vtáčnikom , Liešťany , Lipník , Malá Čausa , Malinová , Nedožery – Brezany , Nevidzany , Nitrianske Pravno , Nitrianske Rudno , Nitrianske Sučany , Nitrica , Opatovce nad Nitrou , Oslany , Podhradie , Poluvsie , Poruba , Pravenec , Radobica , Ráztočno , Rudnianska Lehota , Sebedražie , Seč , Šútovce , Temeš ,  Tužina , Valaská Belá , Veľká Čausa , Zemianske Kostoľany

➽ Vaše starosti s upchatým odpadom + Naše služby = Vaše ušetrené peniaze, čas, spokojnosť. Vyskúšajte Nás a neoľutujete, za to ručí Krtkovanie Bojnice.

0950 252 190

krtkovanieprofi@gmail.com

čistenie kanalizácie Bojnice čistenie odpadov

V spolupráci s

Krtkovanie-profi.sk, Krtkovanie Prievidza, Krtkovanie Bojnice

Krtkovanie Bojnice